חזון

המותג הבינלאומי JUL פותח במעבדות חברה מובילה ומתמחה בענף מוצרי השיער, עתירת ידע וניסיון מזה עשרות שנים. מטרתה המרכזית של החברה לספק ללקוחותיה פורטפוליו ייחודי של פתרונות אולטימטיביים אשר נועדו לשפר את איכות חייהם של אנשי המקצוע בתעשיית השיער והיופי ולקוחותיהם.

את מהלך פיתוח המותג הוביל צוות מחקר ופיתוח מיומן, בראשו אנשי מקצוע מרחבי העולם, בצמוד למעצבי שיער בכירים. עבודת הצוות התבססה על הבנת צרכי מעצבי שיער שונים מרחבי העולם ולקוחותיהם, במטרה להשיג תוצאות בלתי מתפשרות. מוצרי המותג פותחו ויוצרו במעבדות החברה, אשר עומדות בסטנדרטים בינלאומיים, מתבססות על ידע וניסיון רב, תוך בקרה והתייעלות מתמדת בכל שלבי הפיתוח והיצור.

ל-JUL מגוון רחב של טיפולים איכותיים ממוקדי קטגוריה, המעניקים מענה מקצועי לכל סוגי השיער וסגנונות העיצוב הרצויים. שימוש במוצרי המותג מאפשר להגיע לרמת דיוק מקסימאלית הן לשימוש מקצועי של מעצב השיער, והן להמשך הטיפול בבית על ידי הלקוחה.

להשגת אפקטיביות מרבית נבחרו במעבדות החברה רכיבים איכותיים בשילוב רכיבים טבעיים שנמצאו כמסייעים בשמירה, טיפוח ושיקום השיער. כל אלו נלקחו הישר מהטבע במטרה להעניק מראה שיער בריא, מטופח ומלא ברק. מרקמי החומרים נעימים למגע ושימוש, עטופים באריזות נוחות, המאפשרות רמת פיזור אופטימאלית.

שימוש קבוע במגוון מוצרי JUL מבטיח שיער מושלם, זוהר ואופנתי- ממש כמו תכשיט!

!JUL YOUR HAIR